حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) : «اساسی ترین و خاموش ترین جهادها، جهاد در کردستان، سرزمین غریبان است». ::: شهيد دستغيب در ارتباط با جنگ كردستان فرمودند: «هيچ عبادتي بالاتر از خدمت در كردستان نيست». ::: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، یک شجره طیبه‌ غرس شده‌ای است که روز به روز بالنده تر می شود. ::: مقام معظم رهبری (ره) فرمودند: کردستان سرزمین فداکاری های بزرگ است؛ سرزمین هنر و فرهنگ است؛ سرزمین صفا و وفاداری است؛ سرزمین مردمِ وفاداری است که در حساس ترین سال های عمر این نظام و این کشور با مردانگی خود و با رشادت خود، توطئه‌های بزرگی را خنثی کردند. سرزمین مردم با رشادت و با رشد عقلی و آگاهی است که توطئه‌ دشمن را در لحظات حساس تشخیص دادند و با فداکاری خود فتنه‌ بزرگی را خاموش کردند، پیش از آنکه آن فتنه بتواند به هدف های شوم خود برسد. این از یاد ملت ایران نخواهد رفت. کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان افتخاری را با خود حمل می کند که در کمتر استانی نظیر آن را می شود دید.

فراخوان جذب بازیگر فیلم زندگی شهید صیادیان

اخبار سایت » اخبار روز
فراخوان جذب بازیگر برای حضور در فیلم زندگی سردار شهید حسین صیادیان از سوی موسسه شهید صیادیان آران و بیدگل منتشر شد.

تعداد بازدید : 263

تاریخ ثبت : سه شنبه 16 شهريور 1395


 

به گزارش خطب شکن، فراخوان جذب بازیگر برای حضور در فیلم زندگی سردار شهید حسین صیادیان منتشر شد.
رئیس هیأت امنای موسسه سردار شهید صیادیان با اعلام این خبر اضافه کرد: شهید صیادیان یک شخصیت جهادی و مدیر با بهره وری بالا بود که با کمترین امکانات موفق شد جنگ کردستان را با تاسیس تیپ شهید افیونی، قدس و بیت المقدس سامان دهد و پناهگاه، سوله و تجهیزات عمرانی مورد نیاز را با کمترین هزینه و ترفندهای منحصر به فرد فراهم کند.
بر اساس گفته‌ی حسین حاجی حسینی نوشتن فیلمنامه‌ی این اثر در حال انجام است و به زودی با اتمام مراحل پیش تولید، فیلمبرداری آن آغاز خواهد شد.
با توجه به خدمات شهید صیادیان در طول دوران دفاع مقدس، اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی و مدیریت جهادی از جمله محورهایی است که در ساخت فیلم زندگی این شهید مورد توجه خواهد گرفت.
مطابق طرح اولیه‌ی فیلم که الهام گرفته از فیلم تحسین شده‌ی ایستاده در غبار است، بازیگرانی در سنین ۱۰ تا ۴۰ سال در آن حضور خواهند داشت که شخصیت جایگزین شهید صیادیان نقش اصلی را عهده دار خواهد بود.
طبق اعلام حاجی حسینی در ساخت این مستند حداکثر سعی موسسه برای به کارگیری بازیگران و نیروهای بومی به کار گرفته خواهد شد. وی ابراز امیدواری کرد: ساخت این فیلم آغازی برای ساخت زندگینامه‌ی شهدای کردستان خواهد بود.
گفتنی است فیلم زندگی شهید صیادیان به صورت مستند یا سینمایی بلند تولید خواهد شد. همچنین علاقمندان برای حضور در آزمون انتخاب بازیگر این فیلم می‌توانند با شماره تلفن ۰۳۱۵۴۷۲۸۰۷۸ تماس بگیرند یا به نشانی آران و بیدگل، خیابان ۱۷شهریور، جنب نانوایی کرامتی مراجعه کنند.

 

 

 


نویسنده : سایت شهید حسین صیادیان

منبع : سایت شهید حسین صیادیان