فراخوان جذب بازیگر فیلم زندگی شهید صیادیان

اخبار سایت » اخبار روز
فراخوان جذب بازیگر برای حضور در فیلم زندگی سردار شهید حسین صیادیان از سوی موسسه شهید صیادیان آران و بیدگل منتشر شد.

تعداد بازدید : 275

تاریخ ثبت : سه شنبه 16 شهريور 1395


 

به گزارش خطب شکن، فراخوان جذب بازیگر برای حضور در فیلم زندگی سردار شهید حسین صیادیان منتشر شد.
رئیس هیأت امنای موسسه سردار شهید صیادیان با اعلام این خبر اضافه کرد: شهید صیادیان یک شخصیت جهادی و مدیر با بهره وری بالا بود که با کمترین امکانات موفق شد جنگ کردستان را با تاسیس تیپ شهید افیونی، قدس و بیت المقدس سامان دهد و پناهگاه، سوله و تجهیزات عمرانی مورد نیاز را با کمترین هزینه و ترفندهای منحصر به فرد فراهم کند.
بر اساس گفته‌ی حسین حاجی حسینی نوشتن فیلمنامه‌ی این اثر در حال انجام است و به زودی با اتمام مراحل پیش تولید، فیلمبرداری آن آغاز خواهد شد.
با توجه به خدمات شهید صیادیان در طول دوران دفاع مقدس، اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی و مدیریت جهادی از جمله محورهایی است که در ساخت فیلم زندگی این شهید مورد توجه خواهد گرفت.
مطابق طرح اولیه‌ی فیلم که الهام گرفته از فیلم تحسین شده‌ی ایستاده در غبار است، بازیگرانی در سنین ۱۰ تا ۴۰ سال در آن حضور خواهند داشت که شخصیت جایگزین شهید صیادیان نقش اصلی را عهده دار خواهد بود.
طبق اعلام حاجی حسینی در ساخت این مستند حداکثر سعی موسسه برای به کارگیری بازیگران و نیروهای بومی به کار گرفته خواهد شد. وی ابراز امیدواری کرد: ساخت این فیلم آغازی برای ساخت زندگینامه‌ی شهدای کردستان خواهد بود.
گفتنی است فیلم زندگی شهید صیادیان به صورت مستند یا سینمایی بلند تولید خواهد شد. همچنین علاقمندان برای حضور در آزمون انتخاب بازیگر این فیلم می‌توانند با شماره تلفن ۰۳۱۵۴۷۲۸۰۷۸ تماس بگیرند یا به نشانی آران و بیدگل، خیابان ۱۷شهریور، جنب نانوایی کرامتی مراجعه کنند.

 

 

 


نویسنده : سایت شهید حسین صیادیان

منبع : سایت شهید حسین صیادیان