حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) : «اساسی ترین و خاموش ترین جهادها، جهاد در کردستان، سرزمین غریبان است». ::: شهيد دستغيب در ارتباط با جنگ كردستان فرمودند: «هيچ عبادتي بالاتر از خدمت در كردستان نيست». ::: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، یک شجره طیبه‌ غرس شده‌ای است که روز به روز بالنده تر می شود. ::: مقام معظم رهبری (ره) فرمودند: کردستان سرزمین فداکاری های بزرگ است؛ سرزمین هنر و فرهنگ است؛ سرزمین صفا و وفاداری است؛ سرزمین مردمِ وفاداری است که در حساس ترین سال های عمر این نظام و این کشور با مردانگی خود و با رشادت خود، توطئه‌های بزرگی را خنثی کردند. سرزمین مردم با رشادت و با رشد عقلی و آگاهی است که توطئه‌ دشمن را در لحظات حساس تشخیص دادند و با فداکاری خود فتنه‌ بزرگی را خاموش کردند، پیش از آنکه آن فتنه بتواند به هدف های شوم خود برسد. این از یاد ملت ایران نخواهد رفت. کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان افتخاری را با خود حمل می کند که در کمتر استانی نظیر آن را می شود دید.

مسابقه خاطره نویسی

اخبار سایت » اخبار روز

تعداد بازدید : 249

تاریخ ثبت : دو شنبه 29 شهريور 1395


 

مسابقه خاطره نویسی

 

از این خودرو چه خاطره ای دارید یا شنیده اید؟ (خودروی جمع آوری کمک های مردمی شهرستان آران و بیدگل به جبهه ها در دوران دفاع مقدس)

 

 

خاطره، مطلب، عکس، دل نوشته و ... از این خودرو یا کمک های مردم شهرستان آران و بیدگل به جبهه را برای مؤسسه ارسال نمایید.

 

به 3 اثر برگزیده هدایایی از طرف مؤسسه تقدیم خواهد شد.

 

مهلت تحویل آثار : 1395/7/15

 

مکان تحویل آثار : آران و بیدگل - خیابان هفده شهریور - خیابان جدید الاحداث افتخارالاسلام - جنب نانوایی کرامتی - مؤسسه سردار شهید حسین صیادیان

 

 


نویسنده : سایت شهید حسین صیادیان

منبع : سایت شهید حسین صیادیان