حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) : «اساسی ترین و خاموش ترین جهادها، جهاد در کردستان، سرزمین غریبان است». ::: شهيد دستغيب در ارتباط با جنگ كردستان فرمودند: «هيچ عبادتي بالاتر از خدمت در كردستان نيست». ::: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، یک شجره طیبه‌ غرس شده‌ای است که روز به روز بالنده تر می شود. ::: مقام معظم رهبری (ره) فرمودند: کردستان سرزمین فداکاری های بزرگ است؛ سرزمین هنر و فرهنگ است؛ سرزمین صفا و وفاداری است؛ سرزمین مردمِ وفاداری است که در حساس ترین سال های عمر این نظام و این کشور با مردانگی خود و با رشادت خود، توطئه‌های بزرگی را خنثی کردند. سرزمین مردم با رشادت و با رشد عقلی و آگاهی است که توطئه‌ دشمن را در لحظات حساس تشخیص دادند و با فداکاری خود فتنه‌ بزرگی را خاموش کردند، پیش از آنکه آن فتنه بتواند به هدف های شوم خود برسد. این از یاد ملت ایران نخواهد رفت. کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان افتخاری را با خود حمل می کند که در کمتر استانی نظیر آن را می شود دید.

برگزاری همایش دوچرخه سواری دهه فجر و یادواره شهدای سرمحله

یادواره شهید صیادیان » اخبار و رويدادها
هیئت امام حسن مجتبی (ع) سرمحله آران همایش دوچرخه سواری را برگزار نمود.

تعداد بازدید : 466

تاریخ ثبت : جمعه 17 بهمن 1393


 

برگزاری همایش دوچرخه سواری دهه فجر و یادواره شهدای سرمحله 

 

هیئت امام حسن مجتبی (ع) سرمحله آران همایش دوچرخه سواری گرامیداشت دهه فجر و یادواره سردار شهید حسین صیادیان و چهل شهید هیئت امام حسن مجتبی (ع) را برگزار نمود.

 هیئت امام حسن مجتبی (ع) سرمحله آران با همکاری هیئت دوچرخه سواری شهرستان آران و بیدگل و مؤسسه فرهنگی پژوهشی سردار شهید حسین صیادیان همایش دوچرخه سواری گرامیداشت دهه فجر و یادواره سردار شهید حسین صیادیان و چهل شهید هیئت امام حسن مجتبی (ع) را در روز پنج شنبه 16 بهمن ماه برگزار نمود.

 

 

این برنامه از مرکز هیئت امام حسن مجتبی (ع) آغاز و گروه های دوچرخه سواری با حضور در امامزاده هادی (ع) و امامزاده محمد هلال (ع) و اهدای شاخه گل به مزار شهدا ، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشتند . 

 

 

همکاری گروه های دوچرخه ولیعصر، ستاره کویر، جوانان کویر و هیئت دوچرخه سواری و هم چنین ناحیه مقاومت بسیج، راهنمایی و رانندگی، هلال احمر باعث برگزاری هر چه بهتر و با شکوهتر این برنامه شده بود .

 

 

 


نویسنده : سایت شهید صیادیان

منبع : سایت شهید صیادیان