حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) : «اساسی ترین و خاموش ترین جهادها، جهاد در کردستان، سرزمین غریبان است». ::: شهيد دستغيب در ارتباط با جنگ كردستان فرمودند: «هيچ عبادتي بالاتر از خدمت در كردستان نيست». ::: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، یک شجره طیبه‌ غرس شده‌ای است که روز به روز بالنده تر می شود. ::: مقام معظم رهبری (ره) فرمودند: کردستان سرزمین فداکاری های بزرگ است؛ سرزمین هنر و فرهنگ است؛ سرزمین صفا و وفاداری است؛ سرزمین مردمِ وفاداری است که در حساس ترین سال های عمر این نظام و این کشور با مردانگی خود و با رشادت خود، توطئه‌های بزرگی را خنثی کردند. سرزمین مردم با رشادت و با رشد عقلی و آگاهی است که توطئه‌ دشمن را در لحظات حساس تشخیص دادند و با فداکاری خود فتنه‌ بزرگی را خاموش کردند، پیش از آنکه آن فتنه بتواند به هدف های شوم خود برسد. این از یاد ملت ایران نخواهد رفت. کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان افتخاری را با خود حمل می کند که در کمتر استانی نظیر آن را می شود دید.

سر به سر عراقی ها

تفریحات رزمندگان

تعداد بازدید : 301

تاریخ ثبت : شنبه 7 شهريور 1394


 

سر به سرعراقی ها


هوس کردم با بی سیم عراقی ها را اذیت کنم. گوشی بی سیم را گرفتم، روی فرکانس یک عراقی که از قبل به دست آورده بودم، چند بار صدا زدم : "صفر من واحد . اسمعونی اجب" بعد از چند بار تکرار صدایی جواب داد : "الموت لصدام" 
تعجب کردم و خنده بچه ها بالا رفت. از رو نرفتم و گفتم : "بچه ها، انگار اینها از یگان های خودمان هستند، بگذارید سر به سرشان بگذاریم". به همین خاطر در گوشی بی سیم گفتم : "انت جیش الخمینی"
طرف مقابل که فقط الموت بلد بود گفت : "الموت بر تو و همه اقوامت"!
همین که دیدم هوا پس است،‌ عقب نشینی کرده،‌ گفتم : "بابا ما ایرانی هستیم و شما را سر کار گذاشته بودیم" ولی او عکس العمل جدی نشان داد و این بار گفت : "مرگ بر منافق! بالاخره شما را هم نابود می کنیم. نوکران صدام، خود فروخته ها..."

دیدم اوضاع قمر در عقرب شد، بی سیم را خاموش کرده و دیگر هوس سر به سر گذاشتن عراقی ها نکردیم.

 


نویسنده : سایت شهید صیادیان

منبع : سایت شهید صیادیان

پاسخ به این نظر

محسن یتیم پور

1394/11/15

زیبا بود