حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) : «اساسی ترین و خاموش ترین جهادها، جهاد در کردستان، سرزمین غریبان است». ::: شهيد دستغيب در ارتباط با جنگ كردستان فرمودند: «هيچ عبادتي بالاتر از خدمت در كردستان نيست». ::: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، یک شجره طیبه‌ غرس شده‌ای است که روز به روز بالنده تر می شود. ::: مقام معظم رهبری (ره) فرمودند: کردستان سرزمین فداکاری های بزرگ است؛ سرزمین هنر و فرهنگ است؛ سرزمین صفا و وفاداری است؛ سرزمین مردمِ وفاداری است که در حساس ترین سال های عمر این نظام و این کشور با مردانگی خود و با رشادت خود، توطئه‌های بزرگی را خنثی کردند. سرزمین مردم با رشادت و با رشد عقلی و آگاهی است که توطئه‌ دشمن را در لحظات حساس تشخیص دادند و با فداکاری خود فتنه‌ بزرگی را خاموش کردند، پیش از آنکه آن فتنه بتواند به هدف های شوم خود برسد. این از یاد ملت ایران نخواهد رفت. کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان افتخاری را با خود حمل می کند که در کمتر استانی نظیر آن را می شود دید.

شهید محسن ثابتي

اطلاعات محصول :

تاریخ ثبت :

سه شنبه 1 فروردين 1391

تعداد بازدید :

235


  • رنگ بندی :

تعداد :    


اطلاعات تکمیلی :

نام پدر : امراله جنسيت : مرد
تاريخ تولد : 1344/01/01 محل تولد : نوش آباد
وضعيت تاهل : مجرد تعداد فرزند : *
استان : اصفهان شهرستان : آران و بيدگل
تحصيلات : * مذهب : شيعه
تاريخ شهادت : 1362/08/09 محل شهادت : ديوان دره
نام عمليات : گروهك ضد انقلاب - غرب كشور محل دفن : گلزار شهداي امامزاده محمد (ع) نوش آباد
ارگان اعزامي : * نام لشگر : *
نام رسته : * مدت حضور در جبهه : *
زندگي نامه :

محسن در اوّل فروردین ماه 1344 در شهر نوش آباد متولّد شد. دوران کودکی خود را در کنار درس، به فعّالیّت و کمک به پدر و مادر می گذراند تا خانواده هفت نفره خود را یاری کند. او که جوانی خوش سیما و بسیار نظیف بود در جمع فامیل و دوستان بسیار دلنشین بود.

در دوران جنگ تحمیلی صدام علیه ایران و اشغال شهرها و سرزمین هایی از ایران اسلامی، او نوجوانی کم سن و سال بود ولی علاقه او برای پیوستن به صفوف رزمندگان مدافع کشور باعث شد تا سرانجام در اواسط سال 1362 بعد از گذراندن آموزش نظامی، راهی میادین نبرد در غرب کشور شود که در نهایت در تاریخ 1362/8/8 در تپّه های غزل بالا حسین آباد کردستان، در درگیری با مزدوران و جیره خواران استکبار و صدام به شهادت رسید.

وصيت نامه :

پروردگارا !

گناهان مرا ببخش که سخت اندر گناهم و بیامرزم که سخت محتاج آمرزیدنم. امیدم به رحمت و بخشش توست.

 

درود و سلام بر پدر و مادر عزیزم!

سلام گرم مرا از جبهه بپذیرید.
 

مادرجان!

ای که به فرمان خدا و برای اطاعت از او، مرا تا به این سن پروراندی و این امانت را سالم به صاحبش برگرداندی. افتخار کن که فرزندت در راه خدا به این مقام بزرگ رسید. افتخار می کنم که همچون تو مادری شجاع و دلیر با زحمات زیاد در دامن خود پروراندی و درراه خدا به این مقام والا نائل گرداندی. مبادا در فقدان و شهادت من طوری گریه کنی که دشمنان شاد شوند. برادران و خواهرانم را همچون امام سجاد (ع) و زینب (س) تربیت کن.

 

پدرعزیزم !

مرا ببخش. حلالم کن. صبر و استقامت داشته باش. مدافع اسلام و ولایت فقیه باش.
 

برادرانم !

پوینده راه خدا باشید.
 

خواهرانم !

در امر به معروف و نهی ازمنکر کوشا باشید و با حجاب و عفیف باشید و پیرو فرامین مقدّس اسلام باشید.
 

دوستان و ملّت عزیز !

تمام کارهایتان را برای خدا انجام دهید و در راه غیر خدا قدمی بر ندارید. پشتیبان ولایت فقیه باشید و راه شهدای عزیز را ادامه دهید.

ويژگي ها : *************-- علاقه زياد به پيوستن به صفوف رزمندگان -- جواني خوش سيماو نظيف بود
خاطرات و دل نوشته ها :

نویسنده : سايت شهيد حسين صياديان

منبع : کتاب " طائران قدسی " جلد 5