حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) : «اساسی ترین و خاموش ترین جهادها، جهاد در کردستان، سرزمین غریبان است». ::: شهيد دستغيب در ارتباط با جنگ كردستان فرمودند: «هيچ عبادتي بالاتر از خدمت در كردستان نيست». ::: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، یک شجره طیبه‌ غرس شده‌ای است که روز به روز بالنده تر می شود. ::: مقام معظم رهبری (ره) فرمودند: کردستان سرزمین فداکاری های بزرگ است؛ سرزمین هنر و فرهنگ است؛ سرزمین صفا و وفاداری است؛ سرزمین مردمِ وفاداری است که در حساس ترین سال های عمر این نظام و این کشور با مردانگی خود و با رشادت خود، توطئه‌های بزرگی را خنثی کردند. سرزمین مردم با رشادت و با رشد عقلی و آگاهی است که توطئه‌ دشمن را در لحظات حساس تشخیص دادند و با فداکاری خود فتنه‌ بزرگی را خاموش کردند، پیش از آنکه آن فتنه بتواند به هدف های شوم خود برسد. این از یاد ملت ایران نخواهد رفت. کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان افتخاری را با خود حمل می کند که در کمتر استانی نظیر آن را می شود دید.

سهند

گروه های ضد انقلاب

تعداد بازدید : 426

تاریخ ثبت : شنبه 28 شهريور 1394


 

سهند 


سهند یک گروه کمونیستی بود که همانند سازمان پیکار و اتحادیه مبارزان کمونیست ، زیر نظر سازمان کمونیست ایران فعالیت می کرد . اقدامات امنیتی این گروه به اندازه ای بود که نیروهای خود را  به قرص سیانور مجهز کرده بود تا هیچ کدام زنده به دست افراد پلیس نیفتد و به این ترتیب اسرار و رموز کار آن فاش نگردد . 
گروه سهند در طول بحران در مناطق غرب و شمال غرب از جمله گروه های فعالی بود که همراه همپالگی های خود در منطقه (گروهک کومله و سازمان پیکار) جنایات بی شماری را بر ضد مردم و نظام مرتکب گردید . 

 

منبع :

مجاهدت های خاموش - ضد انقلاب و اشرار (فعالیت های ضد انقلاب) / نویسندگان : دکتر مصطفی ایزدی - جواد استکی - مسعود یاران / انتشارات : دانشگاه امام حسین (ع)


 

 


نویسنده : سایت شهید صیادیان

منبع : کتاب مجاهدت های خاموش - ضد انقلاب و اشرار