حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) : «اساسی ترین و خاموش ترین جهادها، جهاد در کردستان، سرزمین غریبان است». ::: شهيد دستغيب در ارتباط با جنگ كردستان فرمودند: «هيچ عبادتي بالاتر از خدمت در كردستان نيست». ::: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، یک شجره طیبه‌ غرس شده‌ای است که روز به روز بالنده تر می شود. ::: مقام معظم رهبری (ره) فرمودند: کردستان سرزمین فداکاری های بزرگ است؛ سرزمین هنر و فرهنگ است؛ سرزمین صفا و وفاداری است؛ سرزمین مردمِ وفاداری است که در حساس ترین سال های عمر این نظام و این کشور با مردانگی خود و با رشادت خود، توطئه‌های بزرگی را خنثی کردند. سرزمین مردم با رشادت و با رشد عقلی و آگاهی است که توطئه‌ دشمن را در لحظات حساس تشخیص دادند و با فداکاری خود فتنه‌ بزرگی را خاموش کردند، پیش از آنکه آن فتنه بتواند به هدف های شوم خود برسد. این از یاد ملت ایران نخواهد رفت. کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان افتخاری را با خود حمل می کند که در کمتر استانی نظیر آن را می شود دید.

برگزاری مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی

اخبار سایت » اخبار روز

تعداد بازدید : 306

تاریخ ثبت : جمعه 16 بهمن 1394


 

برگزاری مراسم جشن انقلاب اسلامی در محله آبپخش

این مؤسسه همه ساله در ایام الله دهه فجر، گردهمایی هایی جهت ارائه پژوهش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزار می نماید که امسال با رویکرد مردمی و عمومی نمودن این گردهمایی و نمایش خباثت ها و چپاول های رژیم طاغوت و فداکاری های مردم انقلابی شهرستان آران و بیدگل اقدام به گردهمایی مردمی در محله آبپخش (به عنوان یکی از مراکز رشد و نمو و آغاز انقلاب از خرداد 42) نمود.


برنامه های اجرایی :


1- تلاوت قرآن
2- کلیپ شهدای انقلاب و کردستان
3- سخنرانی تیمسار منصوری نماینده محترم مردم شهرستان های آران و بیدگل و کاشان
4- خاطره گویی آقای علی صیادیان ریاست محترم مؤسسه و رئیس شورای شهر آران و بیدگل از دوران انقلاب و نقش محله آبپخش در شروع و ادامه انقلاب
5- سخنرانی امیر سرتیپ هاشمی از یادگاران دوران دفاع مقدس و مشاور مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در زمینه نقش ارتش در همراهی انقلاب و مردم و خیانت های رژیم شاهنشاهی علیه مردم
6- قرعه کشی مسابقه فجر انقلاب که از تعداد 200 نفر شرکت کننده از آران و بیدگل و شهرستان های مختلف کشور به 12 نفر به قید قرعه هدایایی تقدیم گردید.  


اسامی برندگان مسابقه : 


1- خانم ام البنین سربلوکی از آران و بیدگل
2- خانم کبری شیخ از آران و بیدگل
3- خانم سپیده نجفی از نجف آباد اصفهان
4- خانم سکینه پور قادر از تهران 
5- خانم احترام آزادی از کرمانشاه
6- علی پور رحیمی از کرمانشاه
7- خانم الهه نجفی از نجف آباد اصفهان
8- آقای جواد خسروی از تهران
9- حوری محمد ولی از هرمزگان
10- آقای محسن آذره از یزد 
11- خانم فاطمه زارع جمال آبادی از شهرستان صدوق استان یزد 
12- میثم خوشه چرخ از آران و بیدگل


برندگان شهرستانی با شماره تلفن 03154728078 تماس گرفته و شماره حساب خود جهت دریافت هدیه را به مؤسسه اعلام نمایند و برندگان شهرستان آران و بیدگل در صورت حضور در مراسم جوایز خود را دریافت نموده اند.

 

تصاویری از مراسم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نویسنده : سایت شهید صیادیان

منبع : سایت شهید صیادیان