حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) : «اساسی ترین و خاموش ترین جهادها، جهاد در کردستان، سرزمین غریبان است». ::: شهيد دستغيب در ارتباط با جنگ كردستان فرمودند: «هيچ عبادتي بالاتر از خدمت در كردستان نيست». ::: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، یک شجره طیبه‌ غرس شده‌ای است که روز به روز بالنده تر می شود. ::: مقام معظم رهبری (ره) فرمودند: کردستان سرزمین فداکاری های بزرگ است؛ سرزمین هنر و فرهنگ است؛ سرزمین صفا و وفاداری است؛ سرزمین مردمِ وفاداری است که در حساس ترین سال های عمر این نظام و این کشور با مردانگی خود و با رشادت خود، توطئه‌های بزرگی را خنثی کردند. سرزمین مردم با رشادت و با رشد عقلی و آگاهی است که توطئه‌ دشمن را در لحظات حساس تشخیص دادند و با فداکاری خود فتنه‌ بزرگی را خاموش کردند، پیش از آنکه آن فتنه بتواند به هدف های شوم خود برسد. این از یاد ملت ایران نخواهد رفت. کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان افتخاری را با خود حمل می کند که در کمتر استانی نظیر آن را می شود دید.

اسامی برندگان مسابقه دهه فجر مؤسسه سردار شهید حسین صیادیان

اخبار سایت » اخبار روز

تعداد بازدید : 376

تاریخ ثبت : شنبه 17 بهمن 1394


 

در جشن انقلاب رزمندگان غرب کشور که توسط مؤسسه سردار شهید حسین صیادیان در محله آبپخش شهرستان آران و بیدگل برگزار شد برندگان مسابقه فجر انقلاب به قید قرعه انتخاب و به آنان هدایایی تقدیم شد. (200 نفر از آران و بیدگل و شهرستان های مختلف کشور در این مسابقه شرکت و به 12 نفر به قید قرعه هدایایی تقدیم گردید).  


اسامی برندگان مسابقه : 


1- خانم ام البنین سربلوکی از آران و بیدگل
2- خانم کبری شیخ از آران و بیدگل
3- خانم سپیده نجفی از نجف آباد اصفهان
4- خانم سکینه پور قادر از تهران 
5- خانم احترام آزادی از کرمانشاه
6- علی پور رحیمی از کرمانشاه
7- خانم الهه نجفی از نجف آباد اصفهان
8- آقای جواد خسروی از تهران
9- حوری محمد ولی از هرمزگان
10- آقای محسن آذره از یزد 
11- خانم فاطمه زارع جمال آبادی از شهرستان صدوق استان یزد 
12- میثم خوشه چرخ از آران و بیدگل


برندگان شهرستانی با شماره تلفن 03154728078 تماس گرفته و شماره حساب خود جهت دریافت هدیه را به مؤسسه اعلام نمایند و برندگان شهرستان آران و بیدگل در صورت حضور در مراسم جوایز خود را دریافت نموده اند.

 

نویسنده : سایت شهید صیادیان

منبع : سایت شهید صیادیان