حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) : «اساسی ترین و خاموش ترین جهادها، جهاد در کردستان، سرزمین غریبان است». ::: شهيد دستغيب در ارتباط با جنگ كردستان فرمودند: «هيچ عبادتي بالاتر از خدمت در كردستان نيست». ::: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، یک شجره طیبه‌ غرس شده‌ای است که روز به روز بالنده تر می شود. ::: مقام معظم رهبری (ره) فرمودند: کردستان سرزمین فداکاری های بزرگ است؛ سرزمین هنر و فرهنگ است؛ سرزمین صفا و وفاداری است؛ سرزمین مردمِ وفاداری است که در حساس ترین سال های عمر این نظام و این کشور با مردانگی خود و با رشادت خود، توطئه‌های بزرگی را خنثی کردند. سرزمین مردم با رشادت و با رشد عقلی و آگاهی است که توطئه‌ دشمن را در لحظات حساس تشخیص دادند و با فداکاری خود فتنه‌ بزرگی را خاموش کردند، پیش از آنکه آن فتنه بتواند به هدف های شوم خود برسد. این از یاد ملت ایران نخواهد رفت. کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان افتخاری را با خود حمل می کند که در کمتر استانی نظیر آن را می شود دید.

گزارش رونمایی از کتاب «سربازی گمنام» (زندگینامه سردار شهید قاسم عربیان)

اخبار سایت » اخبار مؤسسه
در تاریخ 1395/11/14 از کتاب «سربازی گمنام» (زندگینامه سردار شهید قاسم عربیان) رونمایی شد.

تعداد بازدید : 167

تاریخ ثبت : پنج شنبه 14 بهمن 1395


 

گزارش رونمایی از کتاب «سربازی گمنام» (زندگینامه سردار شهید قاسم عربیان)


این مراسم همزمان با دومین نمایشگاه سراسری کتاب در مصلای کاشان برگزار گردید.
در این مراسم که با همت مؤسسه سردار شهید حسین صیادیان و انتشارات ستارگان درخشان سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان برگزار شد، پس از تلاوت قرآن، جناب سرهنگ فرمانیان (فرمانده سپاه آران و بیدگل) به بیان ایثارگری ها و رشادت های مردم کاشان و آران و بیدگل در دوران دفاع مقدس پرداخت و ضمن نقل خاطراتی از سردار شهید قاسم عربیان، از نویسنده کتاب جناب آقای حسن کشایی تشکر نمود.
سپس آقای علی صیادیان مدیر مسئول مؤسسه سردار شهید حسین صیادیان و رئیس شورای اسلامی شهر آران و بیدگل که از دوستان و همرزمان شهید عربیان بودند به بیان خاطراتی از این شهید پرداختند.
در ادامه مراسم، از نویسنده کتاب «سربازی گمنام» با حضور و پدر شهید عربیان و جناب دکتر مؤمنیان (معاون استاندار و فرماندار کاشان) و جناب آقای معینی نژاد (فرماندار آران و بیدگل) و جناب آقای دکتر جوادی (رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان) و جناب آقای میثم نمکی (رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل) تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم عده ای از بسیجیان گردان امام حسین (ع) به همراه فرمانده آنها جناب سرگرد یزلانی نیز حضور داشتند که از همه عزیزان تشکر می شود.
در پایان به کلیه حضار در مراسم کتابی به رسم یادبود تقدیم گردید.

 

تصاویری از مراسم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نویسنده : سایت شهید حسین صیادیان

منبع : سایت شهید حسین صیادیان