حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) : «اساسی ترین و خاموش ترین جهادها، جهاد در کردستان، سرزمین غریبان است». ::: شهيد دستغيب در ارتباط با جنگ كردستان فرمودند: «هيچ عبادتي بالاتر از خدمت در كردستان نيست». ::: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، یک شجره طیبه‌ غرس شده‌ای است که روز به روز بالنده تر می شود. ::: مقام معظم رهبری (ره) فرمودند: کردستان سرزمین فداکاری های بزرگ است؛ سرزمین هنر و فرهنگ است؛ سرزمین صفا و وفاداری است؛ سرزمین مردمِ وفاداری است که در حساس ترین سال های عمر این نظام و این کشور با مردانگی خود و با رشادت خود، توطئه‌های بزرگی را خنثی کردند. سرزمین مردم با رشادت و با رشد عقلی و آگاهی است که توطئه‌ دشمن را در لحظات حساس تشخیص دادند و با فداکاری خود فتنه‌ بزرگی را خاموش کردند، پیش از آنکه آن فتنه بتواند به هدف های شوم خود برسد. این از یاد ملت ایران نخواهد رفت. کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان افتخاری را با خود حمل می کند که در کمتر استانی نظیر آن را می شود دید.

زندگی به سبک لاله های حسنی

کتابخانه تخصصی دفاع مقدس » چاپ شده مؤسسه
یادواره سردار شهید حسین صیادیان و چهل شهید هیئت امام حسن (ع) سرمحله آران و بیدگل

تعداد بازدید : 241

تاریخ ثبت : شنبه 2 دي 1396


 

"زندگی به سبک لاله های حسنی" خلاصه اطلاعات فردی سردار شهید حسین صیادیان و 40 شهید هیئت امام حسن مجتبی (ع) سرمحله شهرستان آران و بیدگل است. این کتاب به یک جمله از وصیت نامه هر شهید اشاره کرده و بخشی به نام "نگاهی دیگر" که تحلیل نویسنده از آن جمله وصیت نامه شهید می باشد.


در پایان بخش "نگاهی دیگر" از نظر نویسنده، شما خواننده عزیز هم می توانید یک یا چند جمله درباره تحلیل خود از وصیت نامه شهید برای مؤسسه ارسال نمایید تا در قرعه کشی شرکت نمایید.

 

سال چاپ: 1395 نوبت چاپ: اول
تعداد صفحات: 90 شمارگان: 2000
نویسنده: زهرا صادقی آرانی

ناشر: انشارات ستارگان درخشان

وابسته به مرکز حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس سپاه صاحب الزمان (عج)

 

قیمت: 25000 ريال

این کتاب با 50% تخفیف به فروش می رسد.

 

 


نویسنده : سایت شهید حسین صیادیان

منبع : سایت شهید حسین صیادیان