حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) : «اساسی ترین و خاموش ترین جهادها، جهاد در کردستان، سرزمین غریبان است». ::: شهيد دستغيب در ارتباط با جنگ كردستان فرمودند: «هيچ عبادتي بالاتر از خدمت در كردستان نيست». ::: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، یک شجره طیبه‌ غرس شده‌ای است که روز به روز بالنده تر می شود. ::: مقام معظم رهبری (ره) فرمودند: کردستان سرزمین فداکاری های بزرگ است؛ سرزمین هنر و فرهنگ است؛ سرزمین صفا و وفاداری است؛ سرزمین مردمِ وفاداری است که در حساس ترین سال های عمر این نظام و این کشور با مردانگی خود و با رشادت خود، توطئه‌های بزرگی را خنثی کردند. سرزمین مردم با رشادت و با رشد عقلی و آگاهی است که توطئه‌ دشمن را در لحظات حساس تشخیص دادند و با فداکاری خود فتنه‌ بزرگی را خاموش کردند، پیش از آنکه آن فتنه بتواند به هدف های شوم خود برسد. این از یاد ملت ایران نخواهد رفت. کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان افتخاری را با خود حمل می کند که در کمتر استانی نظیر آن را می شود دید.
نا موجود

سربازی گمنام

اطلاعات محصول :

زندگی نامه سردار شهید قاسم عربیان

تاریخ ثبت :

شنبه 2 دي 1396

تعداد بازدید :

219


تعداد :    


اطلاعات تکمیلی :

 

این کتاب حاوی خاطرات و زندگی سراسر حماسه سردار شهید قاسم عربیان است؛ اسطوره‌ ای که در دیار کویر شهرستان آران و بیدگل، از خویش «سربازی گمنام» ساخت که حتّی مردمان شهرش نیز از او و حماسه‌ هایش بی‌ خبرند.
کلید واژه زندگی او «گمنامی» است و گرچه از او کتابی ساخته‌ ایم اما همچنان ما را تا دیار اخلاص و گمنامی او، راه زیادی است. شرح شیدایی آن مردان خدا از قلم ما خاکیان بر نمی‌ آید و باید به قدر بضاعت، خویش را در آئینه عشق‌ نمای آنان ببینیم تا خویش را بیش از این گم نکنیم.

 

سال چاپ: 1395 نوبت چاپ: اول
تعداد صفحات: 326 شمارگان: 2000
نویسنده: حسن کشایی آرانی

ناشر: ستارگان درخشان

وابسته به مرکز حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس سپاه صاحب الزمان (عج)

 

قیمت: 15000 تومان

این کتاب با 50% تخفیف به فروش می رسد.

 


نویسنده : سایت شهید حسین صیادیان

منبع : سایت شهید حسین صیادیان