حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) : «اساسی ترین و خاموش ترین جهادها، جهاد در کردستان، سرزمین غریبان است». ::: شهيد دستغيب در ارتباط با جنگ كردستان فرمودند: «هيچ عبادتي بالاتر از خدمت در كردستان نيست». ::: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، یک شجره طیبه‌ غرس شده‌ای است که روز به روز بالنده تر می شود. ::: مقام معظم رهبری (ره) فرمودند: کردستان سرزمین فداکاری های بزرگ است؛ سرزمین هنر و فرهنگ است؛ سرزمین صفا و وفاداری است؛ سرزمین مردمِ وفاداری است که در حساس ترین سال های عمر این نظام و این کشور با مردانگی خود و با رشادت خود، توطئه‌های بزرگی را خنثی کردند. سرزمین مردم با رشادت و با رشد عقلی و آگاهی است که توطئه‌ دشمن را در لحظات حساس تشخیص دادند و با فداکاری خود فتنه‌ بزرگی را خاموش کردند، پیش از آنکه آن فتنه بتواند به هدف های شوم خود برسد. این از یاد ملت ایران نخواهد رفت. کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان افتخاری را با خود حمل می کند که در کمتر استانی نظیر آن را می شود دید.
نا موجود

سبک زندگی به روایت شهدا

اطلاعات محصول :

پیام های تربیتی در وصایای شهدا

تاریخ ثبت :

شنبه 2 دي 1396

تعداد بازدید :

242


تعداد :    


اطلاعات تکمیلی :

 

محور اصلی مطالب این کتاب، تربیت و شیوه های صحیح فرزندپروری در وصایای شهدای شهرستان آران و بیدگل است.

هر انسانی برای دستیابی به سبک زندگی اسلامی (رفتار با خدا، خود و دیگران)، نیازمند یافتن الگویی پسندیده است  تا خود را با او مقایسه کند و زندگی خویش را با رنگ آن بیاراید.

شهیدان به عنوان رهروان صدیق ائمه و پیامبران، می توانند الگویی مناسب برای مؤمنان باشند. با مطالعه خاطرات و وصایای شهیدان، امکان استفاده از منش و سبک زندگی آنان برای همه فراهم می شود.

آنچه شهیدان در وصایای خود از آن سخن گفته اند، قبلاً آن سخنان را زندگی کرده اند و سخنانشان، می تواند همچون مشعلی فروزان و میراثی گران قدر، رهگشای زندگیمان باشد.

 

سال چاپ: 1396 نوبت چاپ: اول
تعداد صفحات: 324 شمارگان: 2000
نویسنده: حسن کشایی ناشر: انتشارات مجلس افروز

 

قیمت: 100000 ريال

این کتاب با 50% تخفیف به فروش می رسد.

 


نویسنده : سایت شهید حسین صیادیان

منبع : سایت شهید حسین صیادیان