حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) : «اساسی ترین و خاموش ترین جهادها، جهاد در کردستان، سرزمین غریبان است». ::: شهيد دستغيب در ارتباط با جنگ كردستان فرمودند: «هيچ عبادتي بالاتر از خدمت در كردستان نيست». ::: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، یک شجره طیبه‌ غرس شده‌ای است که روز به روز بالنده تر می شود. ::: مقام معظم رهبری (ره) فرمودند: کردستان سرزمین فداکاری های بزرگ است؛ سرزمین هنر و فرهنگ است؛ سرزمین صفا و وفاداری است؛ سرزمین مردمِ وفاداری است که در حساس ترین سال های عمر این نظام و این کشور با مردانگی خود و با رشادت خود، توطئه‌های بزرگی را خنثی کردند. سرزمین مردم با رشادت و با رشد عقلی و آگاهی است که توطئه‌ دشمن را در لحظات حساس تشخیص دادند و با فداکاری خود فتنه‌ بزرگی را خاموش کردند، پیش از آنکه آن فتنه بتواند به هدف های شوم خود برسد. این از یاد ملت ایران نخواهد رفت. کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان افتخاری را با خود حمل می کند که در کمتر استانی نظیر آن را می شود دید.

رونمایی از کتاب "دفاع قابل دفاع"

اخبار سایت » اخبار روز
کتاب "دفاع قابل دفاع" در روز چهارم دی 1396 توسط دکتر شهیدی رونمایی شد.

تعداد بازدید : 196

تاریخ ثبت : شنبه 9 دي 1396


رونمایی از کتاب "دفاع قابل دفاع"

 

در روز چهارم دی ماه، روز ایثار و مقاومت شهرستان آران و بیدگل، کتاب "دفاع قابل دفاع" توسط دکتر شهیدی معاون رئیس جمهور و ریاست بنیاد شهید و ایثارگران رونمایی شد.

 

این کتاب پاسخی است به پرسش ها و شبهات دانشجویان در موضوع جنگ ایران و عراق که سؤالات آن توسط سرهنگ حسین حاجی‌ حسینی (رئیس هیئت مدیره مؤسسه سردار شهید حسین صیادیان) جمع‌ آوری گردیده و در اختیار نویسنده گران‌ قدر جناب سرهنگ پاسدار علی‌ محمد قاسم‌ پور که دارای سابقه حضور در جبهه و تألیف در موضوعات تعلیم و تربیت و دفاع مقدس هستند قرار داده شد.

 

پاسخ‌ سؤالات توسط ایشان تهیه و مورد مطالعه و بازخوانی تنی چند از پیشکسوتان دفاع مقدس قرار گرفت. پس از بهره‌ گیری از نقطه نظرات این بزرگواران، این اثر ارزشمند با عنوان کتاب "دفاع قابل دفاع" در راستای گسترش آگاهی پرسش‌ کنندگان به ویژه جوانان عزیز منتشر گردید.

 

تصاویری از مراسم

 

 

 

 

 

 

 


نویسنده : سایت شهید حسین صیادیان

منبع : سایت شهید حسین صیادیان