حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) : «اساسی ترین و خاموش ترین جهادها، جهاد در کردستان، سرزمین غریبان است». ::: شهيد دستغيب در ارتباط با جنگ كردستان فرمودند: «هيچ عبادتي بالاتر از خدمت در كردستان نيست». ::: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، یک شجره طیبه‌ غرس شده‌ای است که روز به روز بالنده تر می شود. ::: مقام معظم رهبری (ره) فرمودند: کردستان سرزمین فداکاری های بزرگ است؛ سرزمین هنر و فرهنگ است؛ سرزمین صفا و وفاداری است؛ سرزمین مردمِ وفاداری است که در حساس ترین سال های عمر این نظام و این کشور با مردانگی خود و با رشادت خود، توطئه‌های بزرگی را خنثی کردند. سرزمین مردم با رشادت و با رشد عقلی و آگاهی است که توطئه‌ دشمن را در لحظات حساس تشخیص دادند و با فداکاری خود فتنه‌ بزرگی را خاموش کردند، پیش از آنکه آن فتنه بتواند به هدف های شوم خود برسد. این از یاد ملت ایران نخواهد رفت. کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان افتخاری را با خود حمل می کند که در کمتر استانی نظیر آن را می شود دید.

دیدار با خانواده شهید حسین یونسی

گزارش هفتگی دیدار
در تاریخ 1396/11/2 با خانواده شهید حسین یونسی دیدار شد.

تعداد بازدید : 94

تاریخ ثبت : سه شنبه 3 بهمن 1396


 

جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز و سپس حجت الاسلام تفکری مطالبی را بیان نمودند.

 

صحبت های مادر شهید:

 


ضمن عرض مقدم به عزیزان و تبریک ایام ولادت حضرت زینب (س)، حسین یک روزه بود که پدرش از دنیا رفت. چندین بار به خوابم آمده است. زمانی که به من اطلاع دادید که می خواهید به خانه ما بیایید و من پذیرفتم، بیمار شدم. حسین به خوابم آمد و گفت: مادر! هر وقت کاری را قبول کردی باید آن را انجام دهی.


حسین خیلی زحمت کش بود و هر کاری از دستش بر می آمد و می توانست، انجام می داد. برایش فرقی نمی کرد که چه کاری برای چه کسی انجام می دهد. دو سال سرباز وظیفه بود و یک سال هم در جبهه خدمت کرد. دوره آموزشی خیاطی و تعمیرات ماشین آلات را هم طی کرده بود مدتی در کارخانه ریسندگی کاشان کار کرد. ولی همیشه می گفت: من باید راه امام خمینی را ادامه بدهم تا شهید شوم. 24 ساله بود که در شهریور ماه سال 64 و در منطقه سرپل ذهاب شهید شد.


جوان ها باید قدر انقلاب و شهیدان را بدانند.

 

تصاویری از مراسم

 

 

 

 

 

 

 


نویسنده : سایت شهید حسین صیادیان

منبع : سایت شهید حسین صیادیان