حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) : «اساسی ترین و خاموش ترین جهادها، جهاد در کردستان، سرزمین غریبان است». ::: شهيد دستغيب در ارتباط با جنگ كردستان فرمودند: «هيچ عبادتي بالاتر از خدمت در كردستان نيست». ::: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، یک شجره طیبه‌ غرس شده‌ای است که روز به روز بالنده تر می شود. ::: مقام معظم رهبری (ره) فرمودند: کردستان سرزمین فداکاری های بزرگ است؛ سرزمین هنر و فرهنگ است؛ سرزمین صفا و وفاداری است؛ سرزمین مردمِ وفاداری است که در حساس ترین سال های عمر این نظام و این کشور با مردانگی خود و با رشادت خود، توطئه‌های بزرگی را خنثی کردند. سرزمین مردم با رشادت و با رشد عقلی و آگاهی است که توطئه‌ دشمن را در لحظات حساس تشخیص دادند و با فداکاری خود فتنه‌ بزرگی را خاموش کردند، پیش از آنکه آن فتنه بتواند به هدف های شوم خود برسد. این از یاد ملت ایران نخواهد رفت. کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان افتخاری را با خود حمل می کند که در کمتر استانی نظیر آن را می شود دید.

چاپ کتاب "خاطرات فیروزه ای"

اخبار سایت » اخبار روز
کتاب "خاطرات فیروزه ای" به چاپ رسید.

تعداد بازدید : 84

تاریخ ثبت : شنبه 7 مهر 1397


 

کتاب «خاطرات فیروزه ای» مجموعه ای از خاطرات ماندگار عبادت رزمندگان در دوران دفاع مقدس می باشد که به همت محمدکاظم باغبانی آرانی جمع آوری و با همکاری حسین حاجی حسینی و مؤسسه فرهنگی پژوهشی سردار شهید حسین صیادیان در قالب کتاب به چاپ رسیده است.

 

این خاطرات به صورت مکتوب از رزمندگان شهرستان‌ های آران و بیدگل، کاشان، اصفهان و ... گرد‌آوری شده و پس از ویرایش و موضوع‌ بندی، در طی سه فصل به خوانندگان عزیز تقدیم می‌ شود که فصل یکم آن مربوط به خاطرات نماز، فصل دوم آن خاطرات ماه مبارک رمضان و فصل سوم آن در رابطه با خاطرات معنوی دوران دفاع مقدس است.

 

سال چاپ: اردیبهشت 1397 نوبت چاپ: اول
تعداد صفحات: 228 شمارگان: 1000
نویسندگان: محمدکاظم باغبانی آرانی - حسین حاجی حسینی ناشر: انتشارات یاران مهدی (عج)

 

قیمت: 130000 ریال

 


نویسنده : سایت شهید حسین صیادیان

منبع : سایت شهید حسین صیادیان