آیین رونمایی و معرفی تازه های کتاب شهرستان آران و بیدگل در سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان

اخبار سایت » اخبار روز
دو کتاب «خاطرات فیروزه ای» و «دفاع قابل دفاع» در سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان رونمایی شد.

تعداد بازدید : 120

تاریخ ثبت : شنبه 12 آبان 1397


 

آیین رونمایی و معرفی تازه های کتاب شهرستان آران و بیدگل در سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان 

 

این مراسم در تاریخ 1397/08/10 در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان و به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان برگزار شد و دو کتاب "خاطرات فیروزه ای" و "دفاع قابل دفاع" از شهرستان آران و بیدگل رونمایی شد.

 در این مراسم جناب دکتر میثم نمکی (رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان)، نماینده شهرستان نطنز در مجلس شورای اسلامی، تعدادی از نویسندگان و ناشران کتاب و مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان حضور داشتند.

کتاب "خاطرات فیروزه ای" در موضوع خاطرات ماندگار از عبادت رزمندگان در دوران دفاع مقدس به قلم آقایان حسین حاجی حسینی و محمدکاظم باغبانی در 228 صفحه و کتاب "دفاع قابل دفاع" به نویسندگی سرهنگ پاسدار علی محمد قاسم پور در زمینه پاسخ به سؤالات دانشجویان در موضوع جنگ ایران و عراق و برخی وقایع داخلی و خارجی مرتبط با آن و در 648 صفحه نگاشته شده است. همچنین در این مراسم از نویسندگان این کتاب‌ها تقدیر و تشکر به عمل آمد.

نکته: با توجه به اهمیت موضوع مطرح در کتاب «دفاع قابل دفاع» و نیاز جوانان به اطلاعات این کتاب، با تدبیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل برای معرفی بیشتر در سطح استان، در این مراسم معرفی و رونمایی شد.

 

تصاویری از مراسم

 

 

 

اهدای کتاب های دفاع قابل دفاع و خاطرات فیروزه ای به نویسنده و محقق ارجمند مصطفی رحماندوست

 


نویسنده : سایت شهید حسین صیادیان

منبع : سایت شهید حسین صیادیان