حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) : «اساسی ترین و خاموش ترین جهادها، جهاد در کردستان، سرزمین غریبان است». ::: شهيد دستغيب در ارتباط با جنگ كردستان فرمودند: «هيچ عبادتي بالاتر از خدمت در كردستان نيست». ::: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، یک شجره طیبه‌ غرس شده‌ای است که روز به روز بالنده تر می شود. ::: مقام معظم رهبری (ره) فرمودند: کردستان سرزمین فداکاری های بزرگ است؛ سرزمین هنر و فرهنگ است؛ سرزمین صفا و وفاداری است؛ سرزمین مردمِ وفاداری است که در حساس ترین سال های عمر این نظام و این کشور با مردانگی خود و با رشادت خود، توطئه‌های بزرگی را خنثی کردند. سرزمین مردم با رشادت و با رشد عقلی و آگاهی است که توطئه‌ دشمن را در لحظات حساس تشخیص دادند و با فداکاری خود فتنه‌ بزرگی را خاموش کردند، پیش از آنکه آن فتنه بتواند به هدف های شوم خود برسد. این از یاد ملت ایران نخواهد رفت. کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان افتخاری را با خود حمل می کند که در کمتر استانی نظیر آن را می شود دید.

آیین رونمایی و معرفی تازه های کتاب شهرستان آران و بیدگل در سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان

اخبار سایت » اخبار روز
دو کتاب «خاطرات فیروزه ای» و «دفاع قابل دفاع» در سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان رونمایی شد.

تعداد بازدید : 43

تاریخ ثبت : شنبه 12 آبان 1397


 

آیین رونمایی و معرفی تازه های کتاب شهرستان آران و بیدگل در سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان 

 

این مراسم در تاریخ 1397/08/10 در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان و به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان برگزار شد و دو کتاب "خاطرات فیروزه ای" و "دفاع قابل دفاع" از شهرستان آران و بیدگل رونمایی شد.

 در این مراسم جناب دکتر میثم نمکی (رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان)، نماینده شهرستان نطنز در مجلس شورای اسلامی، تعدادی از نویسندگان و ناشران کتاب و مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان حضور داشتند.

کتاب "خاطرات فیروزه ای" در موضوع خاطرات ماندگار از عبادت رزمندگان در دوران دفاع مقدس به قلم آقایان حسین حاجی حسینی و محمدکاظم باغبانی در 228 صفحه و کتاب "دفاع قابل دفاع" به نویسندگی سرهنگ پاسدار علی محمد قاسم پور در زمینه پاسخ به سؤالات دانشجویان در موضوع جنگ ایران و عراق و برخی وقایع داخلی و خارجی مرتبط با آن و در 648 صفحه نگاشته شده است. همچنین در این مراسم از نویسندگان این کتاب‌ها تقدیر و تشکر به عمل آمد.

نکته: با توجه به اهمیت موضوع مطرح در کتاب «دفاع قابل دفاع» و نیاز جوانان به اطلاعات این کتاب، با تدبیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل برای معرفی بیشتر در سطح استان، در این مراسم معرفی و رونمایی شد.

 

تصاویری از مراسم

 

 

 

اهدای کتاب های دفاع قابل دفاع و خاطرات فیروزه ای به نویسنده و محقق ارجمند مصطفی رحماندوست

 


نویسنده : سایت شهید حسین صیادیان

منبع : سایت شهید حسین صیادیان