حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) : «اساسی ترین و خاموش ترین جهادها، جهاد در کردستان، سرزمین غریبان است». ::: شهيد دستغيب در ارتباط با جنگ كردستان فرمودند: «هيچ عبادتي بالاتر از خدمت در كردستان نيست». ::: معاون امور راهبردی و اشراف ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش، یک شجره طیبه‌ غرس شده‌ای است که روز به روز بالنده تر می شود. ::: مقام معظم رهبری (ره) فرمودند: کردستان سرزمین فداکاری های بزرگ است؛ سرزمین هنر و فرهنگ است؛ سرزمین صفا و وفاداری است؛ سرزمین مردمِ وفاداری است که در حساس ترین سال های عمر این نظام و این کشور با مردانگی خود و با رشادت خود، توطئه‌های بزرگی را خنثی کردند. سرزمین مردم با رشادت و با رشد عقلی و آگاهی است که توطئه‌ دشمن را در لحظات حساس تشخیص دادند و با فداکاری خود فتنه‌ بزرگی را خاموش کردند، پیش از آنکه آن فتنه بتواند به هدف های شوم خود برسد. این از یاد ملت ایران نخواهد رفت. کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، نشان افتخاری را با خود حمل می کند که در کمتر استانی نظیر آن را می شود دید.

نشست تخصصی کتابخوان با موضوع ایثار و شهادت در کتابخانه استاد عباس مؤذن پور آرانی

اخبار سایت » اخبار روز
به مناسبت هفته کتابخوانی نشست تخصصی کتابخوان با موضوع ایثار و شهادت برگزار گردید.

تعداد بازدید : 76

تاریخ ثبت : سه شنبه 29 آبان 1397


 

برگزاری نشست تخصصی کتابخوان با موضوع ایثار و شهادت در کتابخانه استاد عباس مؤذن پور آرانی


این نشست در تاریخ 1397/08/28 به مناسبت هفته کتابخوانی با موضوع ایثار و شهادت در تالار اندیشه کتابخانه استاد عباس مؤذن پور آرانی برگزار گردید. در این نشست آقایان: دکتر بایبوردی (فرماندار شهرستان)، آقای مقدم (بخشدار محترم مرکزی)، حجت الاسلام سادات الحسینی (نماینده امام جمعه شهرستان)، سرهنگ سپهوند (فرمانده نیروی انتظامی شهرستان)، آقای سلمانی (ریاست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان)، تاج افروز (ریاست دادگستری شهرستان)، جوادی (دادستان)، دکتر میثم نمکی (رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی)، جواد رنجکش (رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان)، سرهنگ باقری (مسئول امور ایثارگران ارتش شمال استان اصفهان)، سرهنگ منصوری از گردان 17 امام حسین (ع)، اعضای مجمع رهروان وصال، اعضای مؤسسه فرهنگی پژوهشی سردار شهید حسین صیادیان، اعضای گنجینه انقلاب اسلامی، شهدا و دفاع مقدس شهرستان و نویسندگان حوزه دفاع مقدس شهرستان (علی محمد قاسم پور، حسن کشایی، علی خوشه چرخ، احمد اسماعیلی، عباس رئیسی و ...) حضور داشتند.


پس از صحبت های آقای رنجکش (رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان) نویسندگان کتاب های حوزه دفاع مقدس شهرستان معرفی شده و هر یک از آنان گزارش مختصری درباره کتاب های خود ارائه نمودند. در پایان از خانواده های سردار شهید علی آزادپور و شهیدان الماسی مقدم و همچنین نویسندگان و فعالان حوزه دفاع مقدس تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

تصاویری از مراسم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نویسنده : سایت شهید حسین صیادیان

منبع : سایت شهید حسین صیادیان